Інтерфакс-Україна
18:24 22.04.2016

Топонімічна комісія Одеської міськради відхилила пропозицію щодо надання одній з вулиць міста імені Скрябіна

1 хв читати
Топонімічна комісія Одеської міськради відхилила пропозицію щодо надання одній з вулиць міста імені Скрябіна

Історико-топонімічна комісія Одеської міськради відхилила пропозицію надати одній з вулиць Одеси ім’я музиканта Кузьми Скрябіна (справжнє ім'я - Андрій Кузьменко).

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", своє рішення комісія мотивувала тим, що життя і творчість українського співака мають опосередковане відношення до історії Одеси.

Крім того, комісія відмовилася демонтувати пам'ятник на Привокзальній площі на місці, де в січні 1918 року відбувся бій між повсталими робітниками, матросами і солдатами з військами Української Центральної Ради, оскільки він фіксує реальний факт в історії Одеси.

Члени комісії також відправили на доопрацювання питання "найменування топонімічних об'єктів Одеси на честь людей, що зробили внесок у боротьбу за незалежність і розбудову Української держави: Шелухіна Сергія Павловича (1864-1938), Біскупського Василя Вікторовича (1878-1945), Шухевича Романа Осиповича (1907-1950), Змієнка Всеволода Юхимовича (1886-1938), питання установки меморіальної дошки з інформацією про місцезнаходження фортеці Хаджибей на Приморському бульварі і деякі інші.

Як повідомлялося, 2 лютого 2015 року в ДТП у Дніпропетровській області загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін" А.Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма. Президент України Петро Порошенко нагородив його орденом "За заслуги" І ступеня (посмертно).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА