Інтерфакс-Україна
11:16 26.04.2016

Лідери України вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

1 хв читати
Лідери України вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

Керівництво України у вівторок вшанувало пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи у зв'язку з 30-ми ріоковинами цієї трагедії.

Президент України Петро Порошенко, голова Верховної Ради Андрій Парубій, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, члени уряду, міський голова Києва Віталій Кличко, а також представники духовенства поклали квіти до меморіального кургану "Героям Чорнобиля" у Києві.

В. Кличко повідомив, що за рахунок міської програми "Турбота. Назустріч киянам" столична влада надає одноразову адресну допомогу для дітей-інвалідів, сиріт, вдів та інших осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. "Цю допомогу отримають 53 тисячі осіб на суму 16,1 млн грн", - наголосив мер.

ОСТАННЄ

П’ятеро поранених в результаті російських обстрілів на Херсонщині

Принцип "Проєктуй і будуй" починає діяти в ОПК України

На Запоріжжі рятувальники спільно з поліцейськими терміново евакуювали з Юрківки дві багатодітні сім’ї з 9 дітьми

Умєрова опитали в НАБУ у статусі свідка щодо "справи Міндіча"

ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС

У Покровську йдуть бої, окупанти закидають нечисленні групи до центру міста з метою створити картинку для пропагандистських медіа - УВ "Схід"

Київ передав більше 1000 дронів для 72 ОМБр – Кличко

Сибіга озвучив європейським партнерам пʼять пріоритетних кроків для підтримки України і тиску на РФ

Кабмін спрямував 1,7 млрд грн як компенсацію на житло 715 сімей ветеранів

Перші ветеранські простори заплановано відкрити у Кривому Розі, Луцьку та Івано-Франківську на початку 2026р. - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА