Інтерфакс-Україна
14:30 10.05.2016

Гайдар перестала бути в. о. заступника голови Одеської ОДА

1 хв читати
Гайдар перестала бути в. о. заступника голови Одеської ОДА

Виконувач обов'язків заступника голови Одеської облдержадміністрації Марія Гайдар перестала обіймати цю посаду і стала радником голови ОДА.

Як пояснила агентству "Інтерфакс-Україна" помічник М.Гайдар Вікторія Сібірь, чиновниця не писала заяви про відставку, а припинила обіймати цю посаду "автоматично" у зв'язку зі набуттям чинності новим законом "Про державну службу" з 1 травня.

Як повідомлялося, М.Гайдар стала в. о. заступника голови Одеської ОДА в січні 2016 року. Тоді ж агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі обладміністрації повідомили, що вона також планує залишитися депутатом Одеської облради.

При цьому 30 грудня 2015 року М.Гайдар в ефірі однієї з одеських телекомпаній заявила, що не планує ставати заступником голови ОДА, оскільки хоче залишитися депутатом Одеської облради.

У статусі радника голови Одеської ОДА М.Гайдар курирувала соціальні питання, зокрема медицину, прийом громадян та інші напрями.

Про те, що М.Гайдар працюватиме в команді М.Саакашвілі, стало відомо в липні 2015 року. У серпні вона набула українське громадянство та заявила про намір відмовитися від російського. Водночас російські ЗМІ повідомили, що процедуру відмови від громадянства М.Гайдар так і не розпочала. У жовтні 2015 року М.Гайдар стала депутатом Одеської облради, вона брала участь у виборах від партії "Солідарність".

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА