Інтерфакс-Україна
10:56 11.05.2016

СБУ проводить обшук в "Укргазвидобуванні"

1 хв читати
СБУ проводить обшук в "Укргазвидобуванні"

Служба безпеки України (СБУ) в середу вранці проводить обшук в головному офісі ПАТ "Укргазвидобування", розташованому в столиці, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії.

Як повідомлялося, в лютому цього року обшуки на чотирьох філіях ПАТ "Укргазвидобування" проводили співробітники Генеральної прокуратури України. Предметом обшуків було вилучення документів щодо взаємовідносин "Укргазвидобування" з підприємствами-контрагентами на постачання обладнання протягом 2014-2015 роках.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України" є найбільшою газовидобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу. Також експлуатує Шебелинський ГПЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії – Сметанін

Генерал США Гринкевич приступив до обов'язків верховного головкому силами НАТО в Європі

Трамп проанонсував розмову із Зеленським

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження російського підприємства з виробництва бойових частин для "Шахедів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА