Інтерфакс-Україна
11:43 13.05.2016

НБУ планує підвищити вимоги до комерційних представників банків під час прийому готівки

1 хв читати
НБУ планує підвищити вимоги до комерційних представників банків під час прийому готівки

Національний банк України (НБУ) планує підвищити вимоги до комерційних агентів банків у здійсненні операцій з прийняття готівки.

Відповідні наміри закріплені в проекті постанови центробанку "Про внесення змін до постанови НБУ від 12 лютого 2013 роки №42", текст яких оприлюднено на сайті регулятора.

Проектом, зокрема, передбачений обов'язок комерційних агентів банків вказувати в касовому документі (квитанція/чек тощо), який видається платникові за результатами здійснення операції з прийому готівки для подальшого її переказу, інформацію про найменування і місцезнаходження комерційного агента і банку, від імені якого він надає послуги.

Як зазначає НБУ, такі вимоги узгоджуються з нормами ст. 17 Директив 2007/64 /ЄС, згідно з якими платіжні установи гарантують, що агенти, що виступають від їх імені, інформують про цей факт користувачів платіжних послуг. Крім того, вони узгоджуються з вимогами ст. 4 закону України "Про захист прав споживачів", що встановлює право споживачів на отримання необхідної, доступної і достовірної інформації про виконавця (постачальника послуги).

Нині проект документу розміщений для громадського обговорення на веб-сторінці Нацбанку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА