13:10 17.05.2016

Рада визначила порядок приєднання ДП "Укртелефільм" до НОТУ

1 хв читати
Рада визначила порядок приєднання ДП "Укртелефільм" до НОТУ

Верховна Рада України визначила порядок приєднання державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" до Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ).

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за законопроект № 4232 "Про внесення змін до закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України", що стосуються порядку приєднання Української студії телевізійних фільмів "Укртелефільм" у вівторок проголосували 235 народних депутатів.

Закон вносить зміни до ст. 1 закону та Перехідні положення закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення України". Зокрема, у ст. 1 визначається спосіб приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" шляхом перетворення на публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі, і з подальшим приєднанням до Національної громадської телерадіокомпанії України.

Зміни до Перехідних положень визначають, що Кабінет Міністрів України має визначити окремий порядок перетворення "Української студії телевізійних фільмів "Укртелефільм" з урахуванням фактичного стану державного підприємства.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА