Інтерфакс-Україна
17:28 18.05.2016

У Генпрокуратурі перевірять законність закриття справи про зникнення "золотого батона" з "Межигір'я"

1 хв читати
У Генпрокуратурі перевірять законність закриття справи про зникнення "золотого батона" з "Межигір'я"

У Генеральній прокуратурі України перевірять законність закриття кримінального провадження про зникнення так званого "золотого батона" та інших цінностей з резиденції екс-президента України Віктора Януковича "Межигір'я" (Київська обл.).

"Було зареєстровано провадження, зараз стало відомо, що його закрито",- сказав начальник Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк у середу на брифінгу в Києві.

Він повідомив: "Ми витребували його для вивчення, щоб з'ясувати, чому, на яких підставах, враховуючи знайдений "батон", справу закрили. Думаю, що це рішення є незаконним, його буде скасовано, і далі триватимуть слідчі дії ".

Як повідомлялося, 16 травня поліція Київської області підтвердила факт закриття кримінального провадження про зникнення цінностей з резиденції екс-президента України В. Януковича "Межигір'я" (Київська обл.), за ознаками, передбаченими ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА