Інтерфакс-Україна
09:29 06.06.2016

Україні та МВФ залишилося погодити кілька моментів - заступник голови фонду

1 хв читати
Україні та МВФ залишилося погодити кілька моментів - заступник голови фонду

Україна та Міжнародний валютний фонд (МВФ) близькі до остаточного погодження оновленого меморандуму у рамках другого перегляду програми розширеного фінансування EFF, повідомив заступник голови фонду Девід Ліптон, коментуючи переговори в Києві.

"Ми перебуваємо на просунутій стадії переговорів, ми досягли згоди з українським урядом із ключових питань. Є ще кілька незначних моментів, які мають бути погоджені", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу ICTV, що вийшло в ефір в неділю увечері.

Водночас заступник глави МВФ не уточнив, з яких саме ключових питань було досягнуто домовленостей.

Також він зазначив, що про підвищення пенсійного віку в Україні наразі не йдеться. "Важкі аспекти в Пенсійному фонді обговорюватимуться в майбутньому, це питання комплексне. Важливо те, що пенсійна система працює погано. Вона досить дорога, але водночас привела до того, що більшість українських пенсіонерів не отримують належної пенсії", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 107 осіб на покровському напрямку - Генштаб

У центрі Києва у п’ятницю обмежать рух через візити іноземних делегацій

Генштаби США, Євросоюзу та України розробляють шляхи військової підтримки переговорів про мир - Сирський

Україна та Британія обговорили дієві гарантії безпеки від Європи та США, домовилися про продовження партнерства

Можливість встановлення миру в України стане зрозумілою за два тижні, після цього вірогідна зміна тактики - Трамп

Трамп має намір вийти на патрулювання вулиць Вашингтона разом із поліцейськими та військовослужбовцями

Сили оборони відбивають спроби окупантів просунутися в Степногірську Запорізької області – DeepState

Удар РФ по заводу в Мукачеві був показовим ударом по американській власності та інвестиціям – Зеленський

Єврокомісар Кос засудила російські атаки по цивільному населенню в Україні

Грем має намір просувати визнання Росії державою, що підтримує тероризм, через викрадених в Україні дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА