Інтерфакс-Україна
13:59 24.06.2016

Власники демонтованих МАФів перекрили проспект Перемоги в Києві, поліція вирішує питання щодо порушення справи

2 хв читати

Поліція м. Києва вирішує питання про відкриття кримінального провадження за фактом перекриття проїжджої частини проспекту Перемоги в районі метро "Святошин" власниками демонтованих кіосків.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в п'ятницю вранці працівники КП "Благоустрій" розпочали демонтаж МАФів у районі метро "Святошин" на так званій "стометрівці". Дії комунальних служб зі зносу кіосків були досить активними, що викликало обурення власників МАФів, і вони перекрили рух проспектом Перемоги, протестуючи проти демонтажу.

Деякі ЗМІ зазначають, що кіоск-магазин "Рошен", розташований там само, і ще кілька більш-менш великих торговельних точок, знесені не були.

Для забезпечення правопорядку були залучені працівники міліції, на проїжджій частині дороги утворився великий затор. Поліцейські закликали протестувальників не перекривати рух проспектом. До 10:30 учасники акції пішли з проїжджої частини проспекту.

"Поліція нікого не затримувала", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в столичному главку поліції.

Начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в м. Києві Оксана Блищик зазначила, що нині вирішується питання про відкриття кримінального провадження. "Інформацію внесено до Єдиного обліку, вирішується питання про відкриття провадження за ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій)", - сказала вона.

Радник мера Києва Дмитро Білоцерковець написав на своїй сторінці у Facebook із цього приводу: "Мафовики не змінюються. Перекрили рух на проспекті Перемоги через демонтаж МАФів, намагаються у такий спосіб протидіяти демонтажу на метро "Святошин". Частину МАФів встигли демонтувати, а демонтаж ще частини, на жаль, зупинено таким ось методом".

Він наголосив, що списки МАФів, що підлягають демонтажу, було оприлюднено на початку року, і "ніхто їм не заважав самостійно демонтувати свої конструкції".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найбільший порт РФ Новоросійськ відновив відвантаження нафти після української атаки

Авіаносець США увійшов до Карибського моря на тлі напруженості у відносинах з Венесуелою

Угрупування ХАМАС буде роззброєне, а Газа демобілізована, заявив Нетаньягу

На Львівщині водій підірвав гранату під час спілкування з поліцейськими після зупинки за порушення ПДР

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про атаки РФ на енергосистему та реакцію уряду на розслідування щодо "Енергоатому"

Сибіга: Путіна зупинять два фактори, але союзникам потрібен новий підхід для допомоги Україні

Балаклійська та Ізюмська громади Харківщини залишилися без світла

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 12 напрямках, майже 200 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 117 особи на покровському напрямку - Генштаб

Частина Ізюмської громади Харківської області знеструмлена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА