Інтерфакс-Україна
10:33 29.06.2016

Україна після завершення опалювального сезону збільшила запаси в ПСГ на 1,2 млрд куб. м

1 хв читати
Україна після завершення опалювального сезону збільшила запаси в ПСГ на 1,2 млрд куб. м

Запаси природного газу в підземних сховищах (ПСГ) України після завершення опалювального сезону 2015/2016 рр. збільшилися на 14,1%, або на 1 млрд 188,5 млн куб. м.

Згідно з даними ПАТ "Укртрансгаз", якщо станом на 6 квітня 2016 року в сховищах було 8 млрд 437,52 млн куб. м газу, то на 27 червня запаси зросли до 9 млрд 626,02 млн куб. м, що на 18,5% менше, ніж на 27 червня 2015 року (11 млрд 809,15 млн куб. м).

За даними компанії, 27 червня 2016 року газ до ПСГ закачувався в режимі 17 млн куб. м на добу, тоді як 27 червня 2015 року - 55,7 млн куб. м на добу.

Імпорт газу з Європи з початку червня здійснюється в мінімальних обсягах. Постачання газу з країн ЄС 27 червня 2016 року становили 0,837 млн куб. м, зокрема зі Словаччини - 0,48 млн куб. м, Угорщини - 0,357 млн куб. м. Із боку Польщі та РФ постачання газу не здійснювалися.

Раніше голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв повідомив, що держхолдинг має намір розпочати більш активне закачування природного газу до ПСГ із третього кварталу, що пов'язано з очікуваннями нижчих цін на міжнародних ринках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім критикує позицію Зеленського щодо мирного плану Трампа

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 349 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 124 ворожі атаки - Генштаб

Келлог охарактеризував переговори з українською делегацією в Лондоні як позитивні

Зеленський про зустріч у Лондоні: cторони працювали змістовно, Україна завжди діятиме відповідно до своєї Конституції

Шмигаль зустрівся у Вашингтоны з міністром фінансів США

Рятувальники ліквідували пожежі, спричинені нічною атакою російських БпЛА в Харкові

Рубіо: США зараз краще розуміють російську позицію

Сибіга про зустрічі в Лондоні: Ми підтвердили відданість України мирним зусиллям за лідерства Трампа

Норвегія внесе новий внесок у 2,4 мільярда норвезьких крон до Фонду допомоги Світового банку для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА