Інтерфакс-Україна
18:50 19.07.2016

Мінрегіон України ініціює створення Проектного офісу секторальної децентралізації

1 хв читати
Мінрегіон України ініціює створення Проектного офісу секторальної децентралізації

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціює створення Проектного офісу секторальної децентралізації.

"Для моніторингу та просування реформи децентралізації Мінрегіон ініціював створення Проектного офісу секторальної децентралізації, робота якого охоплюватиме близько 12 секторів та буде здійснюватися за підтримки міжнародних донорських організацій", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Офіс відповідатиме за розвиток таких основних секторів: освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, адміністративно-територіальний устрій, місцеві бюджети, соціально-економічний розвиток, навколишнє середовище та використання природних ресурсів, центри надання адміністративних послуг, земельні відносини, містобудування та архітектура, інфраструктура, культура ЖКГ.

"Проектний офіс має стати комунікаційним центром, який поєднає горизонтальні комунікації між міністерствами й відомствами, які відповідальні за різні сектори реформи децентралізації, та вертикальні комунікації з місцевим самоврядуванням та регіонами", - йдеться в повідомленні з посиланням на віце-прем'єра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Він повідомив, що на сьогодні 762 громади в Україні ініціювали об'єднання, 100 майбутніх об'єднаних громад уже отримали позитивний висновок облдержадміністрацій, ще 31 - очікує від Центральної виборчої комісії призначення перших виборів цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

Вірменія відмовилася видати росіянам громадянина Грузії, який воював на боці ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА