16:13 24.07.2016

У горах Грузії знайдено тіло загиблого альпініста, імовірно, з України

1 хв читати
У горах Грузії знайдено тіло загиблого альпініста, імовірно, з України

Грузинські рятувальники виявили на горі Ушба (Местийський район у регіоні Верхньої Сванетії на північному заході Грузії) тіло молодого альпініста, імовірно, громадянина України, повідомляють грузинські ЗМІ в неділю.

За інформацією Агентства з управління надзвичайними ситуаціями МВС Грузії, рятувальникам довелося працювати у важких умовах, щоб спустити тіло загиблого вниз.

Припущення, що загиблим міг бути український альпініст, частково підтвердила гід Наталія Ніколашина. "Про загибель Ігоря (так, мабуть, звали загиблого - ІФ) я дізналася від наших спільних друзів. Він був сильним і досвідченим альпіністом. Разом з ним ми в травні були в Казбегі, звідки група збиралася піднятися на Ушбу", - розповіла Н. Ніколашина в ефірі телекомпанії "Руставі 2".

Вона зазначила, що досі не знала, знайшли Ігоря чи ні.

Ушба - одна з вершин Великого Кавказу, розташована за 1,5 км на південь від кордону з Росією (Кабардино-Балкарія). Це дуже красивий і водночас суворий гірський масив Кавказу, що складається з 2-х вершин - Північної (4690м) і Південної (4710м). Завдяки своєму крутому профілю і нестабільній погоді, Ушба, на думку багатьох альпіністів, є найскладнішою для підйому вершина на Кавказі.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА