Інтерфакс-Україна
16:32 29.07.2016

Проект "Шлюб за добу" запущено у Сєвєродонецьку

1 хв читати
Проект "Шлюб за добу" запущено у Сєвєродонецьку

Перші три пари у Сєвєродонецьку вже зареєстрували свої відносини в рамках стартував пілотного проекту "Шлюб за добу", повідомив міністр юстиції Павло Петренко на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, з початку 2016 р.. у Сєвєродонецьку зареєстровано 1500 шлюбів. З них близько 500 пар просили про прискорення процедури.

"Ці цифри говорять про те, що ми на правильному шляху і ця послуга Мін'юсту дійсно актуальна і важлива для наших громадян", - наголосив П. Петренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони утримують визначені рубежі у північній частині Покровська, контролюють позиції південніше від залізниці - ДШВ

Зеленський вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності

Мінекономіки очікує рекордних надходжень від приватизації за останні 10 років - понад 10 млрд грн

Орбан: поки Вашингтон веде переговори про мир, Брюссель знову "втратив напрямок"

Стубб про публікацію "мирного плану": оцінюємо ситуацію разом із нашими союзниками та Україною

Будь-який мир з Росією повинен мати згоду України – Стармер

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА