Інтерфакс-Україна
15:23 11.08.2016

Громадськості повернуто понад 42 га незаконно відчуженої землі в І півріччі 2016 р.

2 хв читати
Громадськості повернуто понад 42 га незаконно відчуженої землі в І півріччі 2016 р.

У першому півріччі 2016 року суди, задовольнивши позови Генеральної прокуратури України, повернули громадськості понад 42 гектарів землі, незаконно відчуженої в попередні роки.

"За 2015 рік повернуто землі в результаті зусиль Генпрокуратури через подачу позовів 59 521 га, що в сумі становить 1 млрд 786 млн 168 тис. 246 грн. Цифри дуже великі. Якщо говорити про 2016 рік, то за шість місяців було повернуто землі 42 286 га на суму 2 млрд 274 млн 787 тис. грн ", - повідомила заступник генерального прокурора України Анжела Стрижевська на брифінгу в четвер у Києві.

За її словами, в питанні повернення земель "є певні складності, оскільки більшість з них були незаконним шляхом вилучені з державних фондів не вчора, не позавчора, не в 2014 році, не в 2015 р., а це було набагато раніше - в період 2010 -2011 років".

А.Стрижевська також назвала резонансні справи, в результаті яких незаконно відчужені у держави землі були повернуті. Так, за її словами, повернуті 2,64 га землі (Сухолуцьке лісництво Вишгородського району Київської області) в результаті розірвання договору оренди (на 49 років) з ТОВ "Дім лісника", яке пов'язують з колишнім президентом Віктором Януковичем і його оточенням.

Вона також повідомила, що у Генпрокуратури є і негативний досвід, коли вищі судові інстанції скасовують рішення судів, задовольнили позови прокуратури щодо повернення незаконно відчужених земель. За її словами, це стосується і "скандальної справи, пов'язаної з Жуковим островом".

"На жаль, такі випадки у нас є, але ми і далі будемо використовувати всі передбачені законом методи, щоб повернути громадськості незаконно вилучені земельні ділянки", - сказала А.Стрижевська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінветеранів пропонує Канаді стати співзасновником і першим донором Фонду підтримки ветеранів

Госпіталізовано енергетика на Сумщині внаслідок удару російського дрона

Двоє цивільних загинуло внаслідок ударів російських fpv-дронів по селах Харківської області

Людину поранено через ворожу атаку на Суми, пошкоджено критичну інфраструктуру – ОВА

Посадовці приватної компанії підозрюються у привласненні 15 млн грн під час продажу запчастин до бронетехніки

Київ утримує статус найстабільнішої локації для розвитку інвестиційних орендних проєктів - думка

"Ліси України" відтермінувало оплату за придбану продукцію пошкодженому обстрілом "ЕІМО" у Самборі

В Україні в суботу майже без опадів, у неділю на заході та півдні – невеликі дощі, вночі та вранці – туман

Відсутність належного обліку об’єктів інтелектуальної власності стримує розвиток оборонсектору – думка

У Болгарії буде побудовано завод флоат-скла потужністю 800 т на добу, орієнтований на поставки в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА