Інтерфакс-Україна
16:30 19.08.2016

Деканоїдзе: Не можу сказати, що є великий прорив у розслідуванні вбивства Шеремета

1 хв читати
Деканоїдзе: Не можу сказати, що є великий прорив у розслідуванні вбивства Шеремета

У розслідуванні кримінального провадження за фактом вбивства журналіста Павла Шеремета в центрі Києва значних зрушень наразі немає, повідомила олова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

"Що стосується справи Павла Шеремета. Першим ділом з ранку ми заслуховуємо нові деталі. Я не можу сказати, що є великий прорив, але звичайно, є величезна рутинна робота, яку ми виконуємо",- сказала вона журналістам у п'ятницю в Києві.

Х. Деканоїдзе додала, що виступає "категорично проти того, щоб про деталі, які є в розслідуванні, говорив хтось говррив". За її словами, оприлюднення деталей розслідування шкодить самому розслідуванню.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА