Інтерфакс-Україна
13:17 23.08.2016

Порошенко: День нашої перемоги наблизить військова техніка

2 хв читати
Порошенко: День нашої перемоги наблизить військова техніка

Президент України Петро Порошенко знову наголошує на необхідності посилення потужності української армії для перемоги над ворогом.

"Вірю, що після важких випробувань нас чекає мир, процвітання, європейська перспектива, а отримане вами озброєння і військова техніка точно наблизять день нашої перемоги", - сказав П. Порошенко під час передання військової техніки підрозділам Збройних сил України для АТО у вівторок у Чугуєві (Харківська обл.).

Глава держави повідомив, що в поточному році підприємства оборонно-промислового комплексу України виробили, модернізували і передали до армії більше тисячі одиниць озброєння і військової техніки, і цей процес триває.

П. Порошенко зазначив, що в рамках налагодженої військово-технічної співпраці Україна отримала понад 700 одиниць військової і спеціальної техніки – комплекти радіолокаційних станцій, станцій контрбатарейної боротьби, також надходять безпілотні авіаційні комплекси, тепловізори, засоби зв'язку.

Президент повідомив, що сьогодні на фронт передають чергову партію з 141 одиниці озброєння і військової техніки українського виробництва.

"Ми і далі демонструватимемо результати роботи нашої військової промисловості. Кожен громадянин повинен бачити техніку і зброю, в які він інвестує, відраховуючи свої податки", – заявив президент.

Він також зазначив, що дипломати "відіграватимуть свою роль", але за відсутності сильного війська "їхні зусилля можуть бути неефективними".

Глава держави наголосив, що за два роки збройного конфлікту українські військовослужбовці отримали унікальний досвід, на якому триматиметься вся наша оборона і всі наші Збройні сили протягом наступних десятиліть".

"Хто весь цей час буде нашим ворогом – теж зрозуміло і зафіксовано у всіх стратегічних документах, які стосуються національної безпеки і оборони", - сказав П. Порошенко.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у вівторок будуть передані військові літаки Су-27, Міг-29, вертольоти Мі-8 МСБ, танки Т-80 і Т-64БВ, бронетранспортери БТР-80, БТР-3ДА, бойові машини піхоти БМП-2, артилерійські та реактивні системи різних типів, зенітні самохідні установки ЗСУ-23-4 "Шилка", новітні радіолокаційні станції, спеціальні колісні автомобілі тощо. З аеродрому в Чугуєві частина техніки вирушить на навчання до Башкирівку, а потім - до зони проведення АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС арештував з альтернативою застави в 4 млн грн прокурора Офісу генпрокурора, підозрюваного в підбурюванні до підкупу

Зеленський анонсував черговий візит української делегації до США та нові пропозиції в галузі оборони

ДТЕК повернув світло ще 153 тис. мешканців столиці після масованого обстрілу РФ

Двоє цивільних зазнали поранень через ворожі атаки на Сумщині

Компенсацій за програмою "єВідновлення" видано на 48,3 млрд грн

Київські ТЕЦ згідно з вимогами Генштабу ЗСУ мають необхідний захист першого етапу – КМДА

Ритуальна маска з Ліберії, весільний стілець з Кенії та хрест з Ефіопії: у Києві розпочала роботу виставка "Африка: директ"

Львів розпочне тестування альтернативних систем живлення на випадок блекауту

Путін заявляє, що Росія залишається в рамках домовленостей, досягнутих під час саміту на Алясці

"Зелена" гілка Київського метрополітену відновила рух у звичайному режимі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА