Інтерфакс-Україна
13:58 25.08.2016

СБУ затримала чиновницю "ЛНР" зі сфери освіти, яка прославляла бойовиків у школах

1 хв читати
СБУ затримала чиновницю "ЛНР" зі сфери освіти, яка прославляла бойовиків у школах

Служба безпеки України спільно з прикордонниками затримали на митному посту "Гоптівка" (Харківська обл.) чиновницю "ЛНР", яка хотіла оформити статус "ветеран праці", а також поповнити рахунки, відкриті в банках на території, підконтрольній Україні.

"З кінця 2014 року прихильниця терористів обіймала посаду заступника начальника управління освіти самопроголошеної "Краснолуцької адміністрації ЛНР". Керуючи освітньою сферою, вона сприяла накиданню дітям, юнацтву та вчителям антиукраїнської ідеології, сепаратизму, героїзації бойовиків проросійських збройних угруповань, організовувала переведення навчальних програм на "російські стандарти освіти", - йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Зловмисницю взято під варту, їй повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь в діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Процесуальні та оперативні дії тривають.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА