Інтерфакс-Україна
11:35 29.08.2016

Суд заарештував майно причетного до екс-глави ПЗЗ спорткомплексу Olympic Village

2 хв читати
Суд заарештував майно причетного до екс-глави ПЗЗ спорткомплексу Olympic Village

Печерський районний суд Києва заарештував майно спортивного комплексу Olympic Village, який належить ПАТ "Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України" в Ходосіївці Київської області шляхом заборони розпоряджатися цим майном.

За ухвалою суду від 17 серпня 2016 року, розміщеній у держреєстрі судових рішень, суд частково задовольнив клопотання прокурора Генеральної прокуратури України.

Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо в Апеляційному суді Києва протягом п'яти днів з дня її оголошення.

Як повідомлялося в березні 2015 року, спільна перевірка Міністерством інфраструктури та Міністерством внутрішніх справ підтвердила факт прямого відношення екс-начальника Південно-Західної залізниці (ПЗЗ) Олексія Кривопішина до будівництва спортивного комплексу Olympic Village

Максим Бланк, який на той час був в. о. голови "Укрзалізниці", тоді ж повідомив, що під час проведеного Службою безпеки України обшуку в спорткомплексі, офісі ПЗЗ і в будинку О. Кривопішина були виявлені документи, що підтверджують його безпосередній стосунок до комплексу.

Раніше про відсторонення від посад О.Кривопішина оголосив колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Скромне керівництво Південно-Західної залізниці, керівник Кривопішин, за даними ЗМІ, за кошти держави збудував спортивний комплекс Olympic Village. Я прошу, по-перше, правоохоронні органи терміново відкрити кримінальне провадження; по-друге, ми з членами уряду порадилися терміново усунути керівника Південно-Західної залізниці від виконання обов'язків", - сказав екс-прем'єр.

Кабінет Міністрів 25 березня 2015 року звільнив начальника Південно-Західної залізниці О.Кривопішина.

Шевченківський районний суд Києва 8 липня 2016 року ухвалив рішення поновити на посаді начальника Південно-Західної залізниці О.Кривопішина, визнавши рішення уряду про його звільнення і рішення Мінінфраструктури про розірвання з ним угоди – незаконними.

Мінінфраструктури заявило, що подасть апеляцію на це рішення Шевченківського райсуду Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

Четверо постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по передмістю Харкова

Припинення поставок російської нафти в Європу це питання часу – Зеленський

Зеленський зустрівся з діячами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА