Гройсман на зустрічі країн Вишеградської четвірки має намір обговорити співробітництво в енергетиці

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з прем'єр-міністрами країн Вишеградської четвірки (Угорщина, Польща, Чехія та Словаччина) має намір обговорити співробітництво в енергетиці та транспортній інфраструктурі.
"У польському місті Криниця-Здруй розпочалася зустріч прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з главами урядів країн-учасниць Вишеградської четвірки. Під час зустрічі планується обговорити перспективи поглиблення співробітництва з Вишеградською четвіркою, зокрема в енергетичній сфері та розбудові спільної транспортної інфраструктури", - йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів України.
У ньому зазначено, що учасники зустрічі мають намір також обговорити посилення взаємодії на спільних кордонах, а В.Гройсман планує порушити питання європейської інтеграції України, стану проведення реформ та боротьби з російською агресією на сході країни.