Інтерфакс-Україна
16:01 08.09.2016

Україна розраховує залучити іноземних поромних операторів для вирішення проблем транзиту

2 хв читати
Україна розраховує залучити іноземних поромних операторів для вирішення проблем транзиту

Україна розраховує залучити поромних операторів з Грузії, Азербайджану і Туреччини для вирішення проблем простою транзитних вантажів, зокрема, в Іллічівському порту (Одеська обл.), повідомив журналістам під час брифінгу в Одесі міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Зараз ми провели переговори з низкою операторів грузинських, азербайджанських, турецьких, які готові заходити в Україну і надавати такі (поромні – ІФ) послуги", - сказав він.

Крім того, В. Омелян відзначив важливість розвитку південного транзитного напрямку (до Китаю і Перської затоки) за допомогою поромного та залізничного транспорту.

Він додав, що розраховує незабаром вийти на чіткий графік проходження таких поїздів у кількості не менше однієї-двох пар на тиждень.

Глава Мінінфраструктури також зазначив, що його відомство продовжує переговори з колегами з Грузії, Азербайджану та інших країн для досягнення угоди із наскрізного тарифу в напрямку Китаю і Перської затоки.

Крім того, В. Омелян повідомив, що зараз тривають переговори з "Укрзалізницею" щодо встановлення максимально вигідного і привабливого транзитного тарифу, і він очікує їх якнайшвидшого завершення.

Як повідомлялося, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Міністерством інфраструктури заявляло про намір узгодити графік відправлення поромів з Іллічівського порту Батумі і Поті, щоб уникнути затримок транспортування вантажів.

За інформацією МЕРТ, торгова агресія з боку РФ призвела до значного збільшення навантаження на альтернативний маршрут доставки українських експортних товарів на ринки збуту до країн Центральної Азії.

На цих маршрутах працюють два оператори: українська судноплавна компанія "Укрферрі", у розпорядженні якої три пороми місткістю 50 універсальних залізничних вагонів і 50 великовантажних автомобілів ТIR, і болгарська судноплавна компанія Navibulgar з двома поромами, місткістю 108 вагонів або 100 великовантажних автомобілів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА