18:05 14.09.2016

Під демобілізацію потрапляють близько 20 тисяч військових

1 хв читати
Під демобілізацію потрапляють близько 20 тисяч військових

У рамках демобілізації зі Збройних сил України будуть звільнені близько 20 тисяч військовослужбовців, заявляє в.о. начальника Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Володимир Талалай.

"Будуть звільнені військовослужбовці, які не побажають підписати контракти і продовжити службу. Орієнтовна кількість запланованих до звільнення - близько 20 тисяч осіб", - зазначив В. Талалай в ефірі "Радіо Свобода".

Звільнених планується замістити контрактниками і призваними на строкову службу. За словами представника Генштабу, щомісяця контракт із ЗСУ підписують близько 6 тисяч осіб, а призову на строкову службу у жовтні-листопаді підлягають 14 тисяч громадян, з них 8 тис. - до ЗСУ, 5 тис - у Національну гвардію і 1 тис. – у Державну спецслужбу транспорту.

Як повідомлялося, у вересні Міноборони планує внести на розгляд президента проект рішення про демобілізацію шостої хвилі мобілізованих. 24 червня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців, мобілізованих у рамках 5-ої хвилі, 4-та була демобілізована в березні поточного року

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА