Інтерфакс-Україна
14:02 15.09.2016

У Вінниці стартувала програма з підтримки децентралізації в Україні "U-LEAD з Європою"

2 хв читати
У Вінниці стартувала програма з підтримки децентралізації в Україні "U-LEAD з Європою"

У Вінниці відбувся офіційний запуск програми з підтримки процесу децентралізації в Україні "U-LEAD з Європою".

"Реформа децентралізації має вирішальне значення для відновлення і зміцнення зв'язку між місцевими громадами та їх представниками", - сказав комісар Євросоюзу з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган на церемонії запуску програми.

На його думку, жителі України вже виграють від реформи децентралізації, оскільки завдяки цій реформі помітне не лише збільшення бюджету на місцевому рівні, а й багато інших позитивних змін.

Й.Ган зазначив, що головна мета програми "U-LEAD з Європою" - створення прозорої та підзвітної багаторівневої системи управління, яка буде реагувати на потреби громадян.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман подякував ЄС за підтримку процесу децентралізації в країні, підкресливши, що уряд має намір зробити все можливе для проведення цієї реформи.

U-LEAD передбачає удосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні та посилення спроможності реалізації політики реформ ключовими суб'єктами на національному, регіональному та місцевих рівнях. На місцевому рівні планується створення та реконструкція до 600 центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також проведення 1,8 тис. тренінгів для їх співробітників.

Програма передбачає розробку механізму інституційної підтримки, зокрема створення центрального офісу реформ (ЦОР) на національному рівні та центрів розвитку місцевого самоврядування у всіх 24 областях. Також U-LEAD проведе мінімум 600 тренінгів і консультацій по всій території України для поліпшення комунікаційних та управлінських навичок держслужбовців на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Бюджет програми становить EUR102 млн. Її реалізація розрахована на період з 2016 lо 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ми розраховуємо на 5 документів, частина з них про гарантії безпеки

ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ПОТРЕБУЄ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

УКРАЇНА ТА США ПІДТРИМУЮТЬ ІДЕЮ ПЕРЕМИР’Я НА РІЗДВО – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ПОДАЛЬШИЙ ХІД ПЕРЕГОВОРІВ: КОМАНДА США ПРОВЕДЕ КОНСУЛЬТАЦІЇ З РФ, ПОТІМ – З ТРАМПОМ, А ПОТІМ З КОМАНДОЮ УКРАЇНИ, МОЖЛИВО НАВІТЬ НА ВИХІДНИХ

Зеленський про підсумки перемовин у Берліні: шлях точно не простий. Це не значить, що він буде тривалим: американці хочуть швидкого завершення

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ США ТА БІЛЬШ ДОПОМОГУ ЗБРОЄЮ У РАЗІ ЗРИВУ РОСІЄЮ ПЕРЕГОВОРІВ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ВІЛЬНА ЕКОНОМІЧНА ЗОНА – ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ПІД КЕРІВНИЦТВОМ РФ: НІ ДЕ-ЮРЕ, НІ ДЕ-ФАКТО ВИЗНАВАТИ ДОНБАС РОСІЙСЬКИМ НЕ БУДЕМО

МИ РОЗРАХОВУЄМО НА 5 ДОКУМЕНТІВ, ЧАСТИНА З НИХ ПРО ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ПІДСУМКИ ПЕРЕМОВИН У БЕРЛІНІ: ШЛЯХ ТОЧНО НЕ ПРОСТИЙ. ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ВІН БУДЕ ТРИВАЛИМ: АМЕРИКАНЦІ ХОЧУТЬ ШВИДКОГО ЗАВЕРШЕННЯ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ЗУСТРІЧ З ТРАМПОМ ПІСЛЯ ДООПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ БЛИЖЧЕ ДО КІНЦЕВОГО ВАРІАНТУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА