Інтерфакс-Україна
18:25 16.09.2016

Україна отримала третій транш МВФ

1 хв читати
Україна отримала третій транш МВФ

Третій кредитний транш Міжнародного валютного фонду (МВФ) в сумі $1 млрд у п'ятницю було перераховано на казначейський рахунок, повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів України.

Відомство нагадує, що зазначені кошти надаються в рамках чотирирічної програми розширеного фінансування EFF на загальну суму $17,5 млрд щоб допомогти Україні відновити економіку і створити умови для самостійного розвитку після завершення програми.

Отримання третього транша відкриває можливість для України отримати $1 млрд кредитних гарантій від США, EUR600 млн кредиту від ЄС та іншу фінансову підтримку від міжнародних партнерів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство в ЄС є пунктом номер один економічних гарантій для України, але рішення блокує Угорщина – Зеленський

Ворог завдав ракетного удару по житловому кварталу Кривого Рогу

Зеленський обговорив із головами МЗС Австрії і Португалії оборонну підтримку України

У Кривому Розі гучно, у напрямку міста фіксували швидкісну ціль

Держдеп США введе санкції щодо всіх причетних до примусових депортацій уйгурів до КНР – Рубіо

Курська операція своє завдання виконала - Зеленський

Україна сприймає американську пропозицію безумовної тиші в небі, на морі, на фронті - Зеленський

Зеленський поговорив із президентом Євангельської асоціації Біллі Грема

Зеленський планує проінформувати Ердогана щодо української готовності до швидкої дипломатії

Сибіга: G7 знову підтверджує непохитну підтримку, вітає кроки України до миру та закликає Росію припинити війну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА