Інтерфакс-Україна
09:38 23.09.2016

До уваги учасників дорожнього руху - ремонт моста ім. Патона

1 хв читати
До уваги учасників дорожнього руху - ремонт моста ім. Патона

Із п'ятниці, 23 вересня, до кінця жовтня комунальна корпорація "Київавтодор" у вихідні здійснюватиме ремонт асфальтобетонного покриття на мосту ім. Патона, повідомляють на сайті корпорації.

"Звертаємо увагу водіїв, що, враховуючи інтенсивність руху по мосту та намагаючись мінімізувати для киян та гостей столиці незручності, пов’язані з виконанням ремонтних робіт, усі роботи дорожники проводитимуть виключно з вечора п’ятниці до ранку понеділка. За сприятливих погодних умов завершити роботи, що здійснюватимуться по вихідних днях, заплановано до 31 жовтня 2016 року", – йдеться в повідомленні.

Цього тижня роботи проводитимуться у напрямку руху з правого на лівий берег із 21:00 23 вересня до 6:00 26 вересня. Рух транспорту в обидва боки на час проведення робіт буде організовано по другій половині моста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА