Інтерфакс-Україна
14:51 28.09.2016

Ракету з МН17 випустили з території поблизу Первомайського, яке на той час контролювали проросійські бійці

1 хв читати
Ракету з МН17 випустили з території поблизу Первомайського, яке на той час контролювали проросійські бійці

Міжнародна спільна слідча група (Joint Investigation Team, JIT) встановила, що ракету ЗРК "Бук", якою було збито "Боїнг" МН17, випустили з контрольованої проросійськими бійцями території близько н. п. Первомайське (Донецька обл.).

"Щодо точного місця: ми можемо зробити висновок, що місцем запуску була місцевість біля Первомайського. Це було поле близько 600 м кв. Поле, оточене деревами, і голландська сторона вже дійшла висновку, що ракету запустили з території поблизу Тарнового. Під час запуску цю територію контролювали проросійські бійці", - заявив глава департаменту розслідувань поліції Нідерландів Гілберт Пауліссен на прес-конференції в Гаазі у середу, трансляцію і переклад якої здійснює телеканал "112.Україна".

За його словами, в рамках розслідування щодо визначення точного місця запуску ракети, слідча група відвідала місце катастрофи літака, щоб провести аналіз грунту. Також були опитані свідки.

На підставі отриманих даних були зроблені висновки слідчої групи, що місце запуску було в районі Первомайського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

Глава МЗС Німеччини зустрівся з директором НАБУ та керівником САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА