Інтерфакс-Україна
11:36 05.10.2016

Впровадженню ринку земель в Україні передуватиме широке обговорення моделі ринку

1 хв читати
Впровадженню ринку земель в Україні передуватиме широке обговорення моделі ринку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що мораторій на продаж сільськогосподарських земель діятиме навіть без його продовження на 2017 рік, до ухвалення Верховною Радою закону про обіг земель.

"Ми вважаємо, що без широкого обговорення моделі ринку земель в Україні ніяких рішень про введення продажу землі бути не може. Хочу наголосити, що мораторій на продаж земель сільського господарства в Україні діє, незалежно від того, продовжуватиме його парламент чи ні, він є таким, що діє доти, доки український парламент не ухвалить рішення про обіг земель", - сказав він на засіданні Кабінету Міністрів України в середу.

За словами В.Гройсмана, у світі існує понад 50 моделей ринку землі, і Україні потрібна така, яка дасть змогу ефективно захистити власників. "Необхідно провести широкі консультації з власниками земель, і лише тоді можна сказати, що ми можемо виходити на модель, яка широко обговорена, яка зробить українців багатшими, а не біднішими, і лише тоді можна брати на себе історичну відповідальність", - наголосив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА