Інтерфакс-Україна
13:20 10.10.2016

Міносвіти доручило викладачам ВНЗ посилити популяризацію української мови

1 хв читати
Міносвіти доручило викладачам ВНЗ посилити популяризацію української мови

Міністерство освіти і науки України доручило учителям і викладачам вищих навчальних закладів посилити роботу з популяризації української мови.

"З метою розширення сфери застосування державної мови у сфері освіті й інших сферах громадського життя рекомендуємо посилити роботу з популяризації української мови в учнівському, студентському і педагогічному середовищі, залучаючи дітей і молодь до участі в різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходах", - сказано в листі Міносвіти обласним управлінням освіти і навчальним закладам.

Також навчальним закладам рекомендується за необхідності забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою науково-педагогічних і педагогічних співробітників.

У листі міністерства зазначено, що існують випадки неповного виконання законодавства про державну мову в навчальних закладах.

Міносвіти нагадує, що в навчальних закладах з українською мовою викладання в робочий час учителі та інші співробітники мають використовувати державну мову, а в школах, де навчання відбувається мовою національних меншин, - разом з українською використовується і мова викладання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

Мер Дніпра заявив про надзвичайну ситуацію в місті

У Кривому Розі без світла вже 39 тис. абонентів, без тепла 2,5 тис. багатоповерхівок – Вілкул

Уже 63 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

ДБР: комвзводу на Донеччині незаконно виплачував "бойові", як і його підозрюваний попередник

Дмитрієв перебував у Парижі під час або на день пізніше зустрічі Коаліції охочих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА