14:34 10.10.2016

СЕТАМ від жовтня починає продаж заарештованих земельних ділянок

2 хв читати
СЕТАМ від жовтня починає продаж заарештованих земельних ділянок

Державне підприємство (ДП) "Система електронних торгів заарештованим майном" (СЕТАМ) з 5 жовтня починає реалізовувати заарештовані земельні ділянки через онлайн-аукціони, повідомляє прес-служба компанії в понеділок.

"5 жовтня 2016 року набувають чинності зміни до закону "Про виконавче провадження", який встановлює, зокрема, новий процес продажу заарештованих земельних ділянок. Тепер ці лоти можна буде продавати на електронних торгах, що і почне робити ДП "СЕТАМ" у жовтні", - зазначено в повідомленні.

ДП також уточнює, що з НЕК "Укренерго" 21 вересня укладено договір про співпрацю щодо організації продажу активів. У його рамках надмірне майно енергокомпанії продаватиметься на відкритих аукціонах СЕТАМ, брати участь у яких зможе будь-який охочий.

"30 вересня був реалізований перший лот - металобрухт чорних і кольорових металів. Під час аукціону ціна зросла на 10% - із стартової 7,38 млн грн до 8,08 млн грн", - зазначає прес-служба ДП.

Крім того, 14 вересня ДП "СЕТАМ" отримало акредитацію Фонду держмайна (ФДМ) України у рамках меморандуму про співпрацю щодо організації продажу держмайна. У рамках такої співпраці планується продаж об'єктів малої приватизації через електронні торги.

"Реалізація досягнутої угоди дасть змогу спростити систему продажів об'єктів приватизації, зробити її відкритою, зменшить рівень бюрократизації і допоможе у ширшому доступі до такого майна", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, ДП "СЕТАМ" у період від листопада 2015 року до червня 2016 року реалізувало активи на 1,017 млрд грн, кількість проданих лотів сягала 9,5 тис. од. Станом на кінець червня 2016 року кількість зареєстрованих учасників торгів компанії становила 27,5 тис. осіб.

Підприємство в червні 2016 року мало філії, складські приміщення та майданчики для зберігання заарештованих автомобілів у 22 регіонах України. Панувало відкрити ще дві філії на підконтрольних Україні територіях Донецької і Луганської областей.

СЕТАМ запрацювала в експериментальному режимі з 1 травня 2014 року в деяких областях, з серпня того ж року експеримент був розширений на територію усієї України. Розпорядженням №212-р від 11 березня 2015 року Кабінет Міністрів за результатами експерименту ввів продаж заарештованого майна на електронних торгах на постійній основі по усій території країни.

Головною метою ДП "СЕТАМ" є реалізація держполітики у сфері організації примусового виконання рішень судів і інших органів або посадовців.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Донбасі опівночі має розпочатися перемир'я

Розвідка перевіряє дані про нібито перебування російських військ на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження

FIPRESCI визначило перших лауреатів Одеського кінофестивалю

Поліція перевіряє інформацію про постріл в автобус "Київ – Житомир"

Двоє осіб постраждали через затяжні дощі в Японії

Бойовики з опівночі суботи здійснили сім обстрілів позицій ООС, одного українського військового поранено - Міноборони

Луценко про розслідування вбивства Шеремета: Є гарячі версії

Експерти НАТО ознайомилися в районі проведення ООС з різними аспектами комунікації військових і місцевого населення

В ОБСЄ закликають українську владу завершити розслідування вбивства Шеремета

Колеги та рідні Шеремета чекають від президента України створення нової робочої групи правоохоронців з розслідування вбивства журналіста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА