11:03 16.11.2016

Запуск рибного патруля в регіонах потребує 140 млн грн із бюджету-2017

1 хв читати
Запуск рибного патруля в регіонах потребує 140 млн грн із бюджету-2017

На закупівлю оснащення для 26 територіальних управлінь рибоохоронного патруля в усіх регіонах України необхідно 140 млн грн, повідомило Державне агентство рибного господарства України.

"Однією з найбільших проблем для того, щоб запустити рибоохоронний патруль у регіонах України, є фінансування закупівлі нової техніки. Проект держбюджету на 2017 рік, який сьогодні направлено на друге читання до Верховної Ради, не передбачає виділення таких коштів", - наведено в повідомленні слова голови Держрибагентства Яреми Коваліва.

За його словами, 140 млн грн - невелика сума в масштабах держави, але робота рибного патруля в регіонах дасть змогу зменшити браконьєрство і створити умови для відтворення рибних запасів.

Як ілюстративний приклад Я.Ковалів навів результати роботи Київського рибоохоронного патруля, який працює з 16 червня 2016 року. За час роботи патруль виявив правопорушень на суму 1,2 млн грн.

"Масштабуючи цей досвід на роботу 27 управлінь у всій Україні, отримуємо виявлені правопорушення на 90 млн грн. Фактично інвестиції в оснащення нового рибоохоронного патруля повернуться до держави менше ніж за два роки", - зазначив голова агентства.

Як повідомлялося, у рамках Концепції реформування рибного господарства у вересні 2016 року Верховна Рада виділила 15 млн грн для оснащення Київського рибоохоронного патруля сучасною технікою. Зараз Держрибагентство закінчує тендерну процедуру закупівлі техніки через систему ProZorro.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА