11:44 07.12.2016

У бійці футбольних фанів у Києві постраждали 10 іноземців

2 хв читати
У бійці футбольних фанів у Києві постраждали 10 іноземців

У Києві в сутичках між футбольними уболівальниками постраждали десять іноземців, від написання офіційних заяв до поліції вони відмовилися.

Як повідомив у середу відділ комунікації поліції м. Києва, загалом сутички між уболівальниками сталися на вулицях Михайлівській, Басейній, а також на площі Спортивній та біля НСК "Олімпійський".

"Під час конфліктів вісім іноземців дістали забитих травм, ще двоє - різаних ран", - йдеться в повідомленні.

За інформацією поліції, постраждалих доправили до лікарняних закладів столиці, де їм надали медичну допомогу.

"Протягом вівторка, в період з 15:00 до півночі, до столичної поліції від лікарів надійшло кілька повідомлень про надання медичної допомоги громадянам іншої держави. З їхніх пояснень, вони дістали тілесних ушкоджень під час бійки з невідомими, проте від написання заяв відмовилися", - йдеться в повідомленні.

Усі факти належним чином задокументовані, здійснюється перевірка, за результатами якої буде надано правову кваліфікацію цим подіям.

У кількох випадках слідчі попередньо кваліфікують дії як хуліганство, в інших - як завдання легких тілесних ушкоджень.

У вівторок охорону правопорядку в центрі міста забезпечували понад 2 тис. поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України.

"Завдяки злагодженим діям вдалося запобігти масовій бійці між футбольними фанатами обох команд (з обох боків було приблизно по 200 людей) неподалік він спортивної арени. Також правоохоронцям довелося утихомирювати агресивних уболівальників на глядацьких трибунах", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, увечері 6 грудня в центрі Києва фанати футбольних клубів "Динамо" (Київ) і "Бешікташ" (Стамбул, Туреччина) влаштували бійки перед та після минулого матчу.

Локальні зіткнення між фанатами "Динамо" і турецького "Бешікташу" час від часу спалахували навколо НСК "Олімпійський" ще до початку футбольного матчу. Наймасовіше з них було в районі вул. Басейної. У зіткненнях взяли участь близько 70 фанатів "Бешікташу" та приблизно така сама кількість фанатів "Динамо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом

Ночі в Україні трохи потеплішають, погода очікується майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА