Інтерфакс-Україна
15:55 12.12.2016

Рішення щодо розшуку Онищенка Інтерпол приймати наприкінці січня – Нацполіція

1 хв читати
Рішення щодо розшуку Онищенка Інтерпол приймати наприкінці січня – Нацполіція

Рішення про оголошення в міжнародний розшук народного депутата України Олександра Онищенка Інтерпол прийматиме наприкінці січня 2017 року, зазначають у Національній поліції України.

"У відповіді генерального секретаря Інтерполу йдеться про те, що питання про оголошення або неоголошення в міжнародний розшук Онищенка, як очікується, розглядатимуть на наступній сесії з контролю за файлами Інтерполу 23-26 січня 2017 року", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Раніше ЗМІ з посиланням на адвоката О. Онищенка повідомили, що Інтерпол відмовився оголошувати його у міжнародний розшук.

На початку серпня О. Онищенко залишив територію України. 8 серпня він був оголошений в національний розшук.

О. Онищенка підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Экс-глава "Укрэнерго" Кудрицкий вышел из-под стражи после внесения 13,7 млн грн залога

Ексочільник "Укренерго" Кудрицький вийшов з-під варти після внесення 13,7 млн грн застави

Гарвардський університет обрав проєкт відбудови Державного податкового університету кейсом для дослідження сталого розвитку в Україні

Обмеження енергопостачання в п’ятницю будуть цілодобовими в усіх регіонах

Російські удари по енергетичній інфраструктурі України посилюють страждання цивільних осіб напередодні зими - ММПЛУ

Потяг №68/67 Варшава-Київ у четвер курсуватиме з додатковою пересадкою з технічних причин – УЗ

​​​​​​​Північнокорейська РСЗВ знищена на куп’янському напрямку – командувач Нацгвардії

У Кременчуці двоє військовослужбовців ТЦК та СП отримали вогнепальні поранення

Один загиблий та п’ятеро поранених через ворожі атаки на Херсонщину

У Чернігові через ворожий удар пошкоджена конструкція телевежі, проводяться роботи з її стабілізації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА