Інтерфакс-Україна
10:39 06.01.2017

У двох областях України зафіксовано пташиний грип

1 хв читати
У двох областях України зафіксовано пташиний грип

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держспоживслужба) повідомляє про падіж домашньої птиці від пташиного грипу в Чернівецькій та Одеській областях.

Згідно з оперативною інформацією Головного управління Держспоживслужби, в Одеській області зареєстровано загибель понад тисячі голів курей і гусей, які були в домогосподарствах. Встановлено діагноз – "грип птиці".

При обході домашніх господарств в с. Чортория Чернівецької області, у зв'язку із загибеллю лебедів від пташиного грипу на озері, 3 січня виявлено загибель курей. Після експертизи у них також виявлено вірус пташиного грипу.

У вогнищах захворювання вживаються заходи щодо локалізації та недопущення поширення вірусу пташиного грипу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА