Інтерфакс-Україна
07:36 20.01.2017

Обама написав прощального листа американцям

1 хв читати
Обама написав прощального листа американцям

Барак Обама, 44-й президент США, написав американському народу прощального листа.

"До того, як я передам (усі повноваження - ІФ) нашому 45-му президенту, я хочу ще раз подякувати вам за честь бути вашим 44-м президентом. Тому що все, чого я навчився за цей час, я навчився завдяки вам. Ви зробили мене більш хорошим президентом і більш хорошою людиною", - йдеться в листі, поширеному американськими ЗМІ.

"Усі ці вісім років ви були джерелом доброти, життєвої стійкості та надії, з яких я черпав силу", - пише Б.Обама.

"Усі ми, незважаючи на те, яку партію підтримуємо, маємо продовжувати цю роботу - роботу громадянина, яка приносить радість. Не лише тоді, коли відбуваються вибори, не лише, коли під загрозою наші приватні інтереси, а й на всьому проміжку життєвого шляху", - продовжив Б.Обама, який завершує свій президентський термін.

"І коли прогрес здається занадто повільним, пам'ятайте: Америка - це не проект однієї людини. Наймогутніше слово в нашій демократії - це слово "Ми". "Ми - народ". "Ми впораємося", - написав Б.Обама.

Завершив свого листа Б.Обама словами, що стали свого часу його слоганом у передвиборній кампанії: "Так, ми можемо" ("Yes, we can").

ОСТАННЄ

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

Зеленський говорив з прем’єркою Данії про кроки, "що наближають до реального завершення війни, а не до її реконфігурації"

У Дніпрі прокуратура розслідує можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК

Окупанти зайняли близько 500 кв км української території в липні, їх просування в Сумській області зупинилось – британська розвідка

Безпілотники СБУ вразили термінал зберігання "Шахедів" у Татарстані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА