Інтерфакс-Україна
18:33 23.01.2017

Інститут ім. М.Амосова спростовує інформацію про припинення роботи

2 хв читати
Інститут ім. М.Амосова спростовує інформацію про припинення роботи

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова Національної академії медичних наук (НАМН) України спростовує інформацію про можливе припинення роботи, продовжує проводити прийом пацієнтів і операції.

"Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Амосова НАМН України продовжує свою роботу", - повідомляється на сайті клініки.

У повідомленні наголошується, що "19 січня в інформаційному середовищі з'явилися матеріали про можливе припинення роботи Національного інституту їм. Амосова".

"Враховуючи те, що проблеми з фінансуванням інституту є хронічними і виникли ще в 2013 році, робота щодо фінзабезпечення почалася ще в травні 2016 року. Вона спрямована на збереження кадрового і технічного потенціалу інституту", - повідомляє клініка.

У повідомленні інституту наголошується, що "адміністрація (Інституту ім. Амосова - ІФ) робить все від неї залежне для того, щоб інститут своєї діяльності не припиняв, зараз триває конструктивна робота з Мінфіном за підтримки та сприяння МОЗ, НАМН України та профільного комітету Верховної Ради".

У клініці наголошують, що за 12 робочих днів у 2017 році проведено 198 операцій і 317 інтервенцій, консультативну допомогу надано 1938 пацієнтам.

Раніше депутатське об'єднання "Депутатський контроль" заявило про брак бюджетеного фінансування інституту ім. Амосова в 2017 році, що могло призвести до припинення роботи клініки. За даними "Депконтролю", мінімальна потреба інституту для повноцінного функціонування і проведення операцій в першому кварталі становить 79,712 млн грн, тоді як клініці виділено 6,829 млн грн, або 8,57% від потреби.

ОСТАННЄ

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

Сили безпілотних систем уразили за добу 834 ворожі цілі

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів на Харків за попередніми даними зросла до чотирьох осіб

Окупанти втратили впродовж доби 1090 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА