11:00 26.01.2017

Україна збільшила відбір газу зі сховищ на 42% у зв'язку з похолоданням

1 хв читати
Україна збільшила відбір газу зі сховищ на 42% у зв'язку з похолоданням

Україна у зв'язку з різким похолоданням збільшила відбір газу зі сховищ на 42% - до 78 млн. кубометрів на добу.

За інформацією ПАТ "Укртрансгаз", цей режим відбору газу є абсолютно оптимальним, запас додаткових потужностей в наявності.

Як повідомлялося, в Україні з початку стартував 13 жовтня опалювальний сезон і з 21 січня 2017 року країна знизила запаси природного газу у своїх підземних сховищах (ПСГ) на 28,2% (на 4 млрд 150,39 млн куб. м) – до 10 млрд 581,64 млн куб. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА