11:53 27.01.2017

Письменник Жадан зареєстрував свій благодійний фонд для підтримки гуманітарних проектів на сході України

2 хв читати
Письменник Жадан зареєстрував свій благодійний фонд для підтримки гуманітарних проектів на сході України

Відомий український письменник Сергій Жадан, який провадить волонтерську діяльність із 2014 року, разом із колегами-волонтерами Іриною Куніциною та Олегом Абрамичевим заснував благодійний фонд для підтримки гуманітарних проектів на сході України.

"Ми з друзями розуміємо, що підтримка освіти й культури має бути систематичною й довготривалою, що розвиток гуманітарної сфери фактично визначає, яким буде наше суспільство за п'ять-десять років", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці письменника у Facebook.

На думку С.Жадана, створення фонду дасть йому з друзями змогу не лише систематизувати волонтерську діяльність, а й зробити її більш масштабною та послідовною.

Серед основних напрямів роботи фонду буде підтримка дітей загиблих військовослужбовців (насамперед із багатодітних сімей Донецької, Луганської, Харківської областей), матеріальна допомога інтернатам і дитячим садкам, підтримка шкіл і бібліотек на звільнених територіях і у віддалених районах Харківської області, забезпечення медичних закладів прифронтових регіонів, а також знайомство з культурними проектами східних регіонів інших регіонів України та навпаки.

"Ми хочемо, щоб в майбутньому ні в кого не могло виникнути навіть думки про те, що Схід України може протиставити себе решті країни, що Донбас може розглядатись окремо від решти регіонів. Харківщина - це Україна, Донбас - це Україна, і вони потребують сьогодні особливої уваги та нашої спільної роботи на перспективу", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці С.Жадана.

Перша благодійна акція фонду, присвячена збору коштів для дітей загиблих українських військових, - презентація аудіокниги "Тамплієри" спільно з радіо "Аристократи" та Meridian Czernowitz - запланована на 9 лютого в Києві.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чоловік, який стріляв у Трампа, зібрав інформацію про місце його виступу за допомогою дрона - ФБР

Зеленський провів розмову з українськими спортсменами, які візьмуть участь в Олімпійських іграх у Парижі

Через атаку ворожого БПЛА в Херсонській області постраждала жінка

Лубінець звернувся в ООН щодо руйнування РФ Херсонеса Таврійського

Міноборони України максимально спростило процедуру кодифікації озброєння

Україна і Франція провели перше засідання Координаційної ради з підтримки спільних проєктів в оборонній індустрії

Майже 1,5 тис. осіб скористалися послугою з догляду за дитиною "муніципальна няня"

Український фільм відібрано до програми Міжнародного кінофестивалю в Торонто - генконсул

"Укренерго" у четвер увечері розраховує обмежитися відключенням однієї черги, в інший час - без обмежень у всіх регіонах

Верховній Раді пропонують виключити положення КПК щодо продовження строку тримання під вартою під час війни, як таке, що не відповідає Конституції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА