Інтерфакс-Україна
17:53 02.02.2017

З Авдіївки вже евакуювали майже 190 людей

1 хв читати
З Авдіївки вже евакуювали майже 190 людей

З міста Авдіївки Донецької області за дні активізації ворожих обстрілів евакуювали 188 людей, зокрема 95 дітей.

Як повідомляє в четвер прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 16:00 2 лютого з Авдіївки евакуювали сімох людей до пансіонату "Перлина Донеччини" в м. Святогірську.

Протягом дня також евакуювали шістьох людей (із них одну дитину) до м. Слов’янська, і 26 осіб (із них 17 дітей) до м. Святогірська Донецької області.

Також повідомляється, що в Авдіївці функціонує один пункт життєзабезпечення (сім наметів ДСНС, один — від благодійної організації), три стаціонарні пункти обігріву, до яких звернулося понад 6000 осіб, із них 2010 людей похилого віку та 830 дітей. Забезпечено харчування трьома польовими кухнями.

Також рятувальники здійснювали підвезення питної води для громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві фіксують перебої з енерго- та водопостачанням - мер

Трамп: під час розмови з лідером КНР обговорив питання України та Росії

Україна готує повторний аукціон з приватизації ОПЗ – Мінекономіки

Білий дім: переговори в Женеві щодо припинення війни в Україні були продуктивними, але залишаються розбіжності

Глави МЗС України та Іспанії обговорили результати переговорів у Женеві та наступні кроки у мирній ініціативі

У Чугуєві можливі проблеми з водопостачанням через масовану атаку ворожих БпЛА

Рубіо заявив, що переговори були "дуже корисними" та має обговорити їх з Трампом

Зеленський: майже 70 делегацій парламентів і міжнародних організацій взяли участь у саміті Кримської платформи

Зеленський закликав уважно ставитися до повітряних тривог найближчими тижнями

Україна ніколи не буде перепоною для миру - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА