Інтерфакс-Україна
12:11 14.02.2017

Переведеннядвох блоків Зміївської ТЕС на газову групу вугілля обійдеться в 240 млн грн – Насалик

1 хв читати
Переведеннядвох блоків Зміївської ТЕС на газову групу вугілля обійдеться в 240 млн грн – Насалик

Переведення 2-го і 5-го блоків Зміївської ТЕС (Харківська обл.) з антрациту на газову групу вугілля обійдеться державі в 240 млн грн, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

"Ми завершили ТЕО, виконуються всі роботи і буквально на цьому Кабінеті Міністрів буде затверджений фінплан. На сьогоднішній день я можу дати інсайдерську інформацію, що переведеня 2-го і 5-го блоку обійдеться нашій державі в 240 млн грн", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок увечері.

І. Насалик зазначив, що ці блоки були вибрані тому, що на них не треба було технічно міняти самі турбіни, а потрібно змінювати загальну подачу, що набагато простіше зробити.

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА