Інтерфакс-Україна
14:12 15.02.2017

До участі в конкурсі на будівництво комплексів із переробки відходів на Львівщині допущено 3 компанії

1 хв читати
До участі в конкурсі на будівництво комплексів із переробки відходів на Львівщині допущено 3 компанії

Конкурсна комісія з будівництва комплексів із переробки відходів у Львівській області ухвалила рішення про допуск до участі в конкурсі трьох компаній.

Згідно з ухваленим у середу рішенням, до участі в першому етапі конкурсу допущено компанію "ІЕК" (що претендує на ділянку в Дрогобицькому районі), а також компанії "Глассворк текнолоджі" та "Вейст менеджмент системз" (що претендують на ділянку біля міста Новий Розділ, на території колишнього гірничо-хімічного підприємства "Сірка").

Члени комісії проголосували за те, щоб не допускати до участі в конкурсі компанії "Гігаджоуль" та "Інтернешенел трейдінг" через те, що вони не надіслали всіх документів, передбачених умовами конкурсу.

"Як випливає з надісланої документації, всі допущені до участі в конкурсі компанії мають досвід будівництва об'єктів такого типу", - сказала під час засідання голова комісії, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

За її словами, найближчими днями члени комісії вивчать надіслану документацію, а 22 лютого проведуть наступне засідання, під час якого планують заслухати представників фірм, допущених до конкурсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Херсон, є постраждалі – ОВА

В Києві через спеку обмежено рух вантажівок – патрульна поліція

На Харківщині автівка наїхала на вибухонебезпечний предмет, шпиталізовано двох літніх чоловіків

Україна завершила вісім етапів великого обміну полоненими з РФ – Зеленський

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА