Інтерфакс-Україна
15:22 16.02.2017

Візові обмеження стримують розвиток туризму в світі

2 хв читати
Візові обмеження стримують розвиток туризму в світі

Всесвітня туристська організація ООН (UNWTO) закликала не обмежувати можливості громадян всіх країн світу подорожувати.

"Ми вважаємо, що обмеження у візах і обмеження в можливостях подорожувати - це неправильно", - заявив посол UNWTO Майкл Френзел на Міжнародному туристичному форумі у Стамбулі.

Він знову звернувся до влади США, закликавши скасувати обмеження для громадян семи країн, нагадавши, що жорстка візова політика на початку 2000-х призвела до втрати понад $600 млрд у туристичній сфері за декаду.

"Я сподіваюся, що уряд США перегляне цю заборону", - наголосив він.

Президент Асоціації туристичних агентств Туреччини Башаран Улусой також зазначив, що візові обмеження не сприяють розвитку туризму в світі.

"Ми говоримо про те, що Туреччина - країна, яка не лише приймає туристів, але також подорожує, 568 тис. туристів подорожували раніше, зараз - 9,5 млн туристів, це означає економічне зростання. Я не розумію, чому Туреччину обтяжують візами", - прокоментував він ситуацію з грецькими островами.

Він зазначив, що турецькі туристи за такої політики можуть переорієнтуватися на інші напрямки.

Наприкінці січня президент США Дональд Трамп підписав указ, що обмежує на 120 днів прийом нових біженців, а також забороняє видачу в'їзних віз громадянам Ірану, Іраку, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. Пізніше суд в Сіетлі ввів заборону на реалізацію указу, адміністрація спробувала оскаржити заборону в апеляційному суді. На цьому тижні повідомлялося, що Д. Трамп заявив, що обмірковує можливість складання нового варіанту указу, метою якого є обмеження в'їзду в США громадян кількох мусульманських країн.

На цьому тижні стало також відомо, що Європейська комісія не схвалила проект щодо безвізового відвідування грецьких островів у східній частині Егейського моря туристами з країн, що не є членами ЄС. Крім того, з питань безпеки і проблем із біженцями не була продовжена спеціальна візова програма для турецьких мандрівників, яка діяла з 2012 року. Громадяни Туреччини, прибуваючи в порти східних островів Егейського моря морським транспортом, отримували одноденну візу. Дія цієї програми добігла кінця 30 жовтня минулого року.

ОСТАННЄ

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Українські військові залишаються у Курській області РФ і будуть там доти, поки ця операція нам потрібна – Зеленський

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

Зеленський хотів би дізнатись від Трампа деталі його розмови з Путіним

П'ятеро цивільних постраждали через влучання дрона у приватну автівку у Харківській області - Нацполіція

Зеленський: На сьогодні немає серйозних дефіцитів у озброєнні

Зеленський доручив МЗС підготувати деталі щодо можливого виходу США з групи розслідування воєнних злочинів РФ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА