Інтерфакс-Україна
14:43 23.02.2017

Петренко сподівається на передачу Москвою 12 ув'язнених українців, незаконно вивезених із Криму до РФ

1 хв читати
Петренко сподівається на передачу Москвою 12 ув'язнених українців, незаконно вивезених із Криму до РФ

Міністр юстиції України Павло Петренко сподівається на успішну передачу Україні російською стороною 12 українців, які відбували покарання в пенітенціарних установах на території АР Крим та були незаконно вивезені на територію Російської Федерації.

"Зараз із позитивних новин у мене є сподівання, що Росія виконає попередні домовленості і передасть першу частину українських громадян, які перебувають у в'язницях в окупованому Криму. Йдеться про 12, можливо, 16 людей", - сказав міністр журналістам у Києві в четвер.

При цьому він наголосив, що перемогою це можна буде назвати лише тоді, коли українці перетнуть кордон і будуть на території нашої країни.

ОСТАННЄ

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА