Інтерфакс-Україна
13:57 27.02.2017

МАУ планує запустити щоденні рейси Київ-Херсон

1 хв читати
МАУ планує запустити щоденні рейси Київ-Херсон

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) має намір орієнтовно з 14 квітня запустити щоденні рейси Київ - Херсон, свідчать дані системи продажу компанії.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі авіакомпанії, рейси заплановано виконувати на щоденній основі.

Час у дорозі становитиме 1 годину 15 хвилин. З Києва літак вилітатиме о 19:55 і прибуватиме до Херсона 21:10, назад виліт - 06:30, приліт до Києва – о 07:45.

Вартість перельоту за найнижчим тарифом стартує від 2,3 тис. грн в обидва боки.

МАУ є найбільшою українською авіакомпанією. Базовий аеропорт - ДМА "Бориспіль". Флот компанії налічує 40 літаків, з яких 4 далекомагістральних.

Одним з кінцевих бенефіціарів компанії, є екс-співвласник Приватбанку, бізнесмен Ігор Коломойський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три вагони поїзда Запоріжжя-Солотвино зійшли з рейок на Закарпатті, без постраждалих

Окупанти завдали ракетного удару по передмістю Дніпра, виникла пожежа, є постраждалий – обладміністрація

США разом із Європою можуть надати Україні гарантії безпеки, але не у форматі НАТО, - Трамп

Зеленський доручив уряду, ОП і секретарю РНБО оновити план зовнішньополітичної роботи на період до кінця року

Війська союзників будуть готові до розгортання в Україні з першого дня перемир’я – міністр оборони Великої Британії

Є рішення щодо додаткового зміцнення напрямків на Донеччині - Зеленський

Трамп на шляху на зустріч з Путіним: Я тут не для того, щоб вести переговори за Україну

Зеленський: Головне, щоб зустріч на Алясці відкрила можливість до сутнісної розмови лідерів у тристоронньому форматі

Трамп вилетів на Аляску на саміт з Путіним

Макрон і Зеленський домовилися зустрітися після саміту на Алясці - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА