Інтерфакс-Україна
17:27 10.03.2017

Пожежники локалізували займання ємностей з мазутом і рідким газом на підприємстві в Харківській області

1 хв читати

Пожежні розрахунки локалізували займання двох ємностей з мазутом та ємності з рідким газом на території одного з підприємств в Харківській області, де розташована установка з первинної переробки нафтопродуктів, і не допустили поширення пожежі на сусідні ємності.

"На момент прибуття перших пожежних підрозділів було встановлено, що горять металеві ємності з мазутом і газовим конденсатом. Також була загроза для ще чотирьох ємностей, які були розташовані поруч... Станом на 15:00 рятувальники ліквідували займання зовнішнього облицювання двох ємностей по 25 куб. Відведено загрозу перекидання вогню на дві порожні ємності 54 куб. м й одну ємність із сивушними маслами об'ємом 50 куб. м. Пожежу локалізовано о 16:48. Триває ліквідація", - повідомляє прес-служба ДСНС України в області.

На місці пожежі працюють близько 60 людей особового складу ДСНС, оперативна група ГУ ДСНС України в Харківській області, оперативно-слідча група Національної поліції, прокуратура.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

Керівник САП: Маємо критичні наслідки після ситуації з урізанням повноважень

Режисер Олег Сенцов став командиром батальйону

Директор НАБУ: Наполягаємо на праві розпочинати розслідування щодо корупції народних депутатів

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

Ключовим досягненням зустрічі Зеленського з Путіним має стати перемирʼя, моніторинг якого механізмами ООН чи ОБСЄ Україна оцінює песимістично - Сибіга

Міністр оборони України підтвердив потребу щонайменше у $120 млрд для продовження війни у 2026р

Прогрес до миру за останні 3 міс. більший за 3 роки правління Байдена – Трамп у зверненні до 20 конференції YES

Авіаційні операції в Польщі завершено, системи ППО повертаються до стандартного режиму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА