Інтерфакс-Україна
13:35 13.03.2017

Заборони на в'їзд у зону АТО в Донецькій області волонтерам немає

1 хв читати
Заборони на в'їзд у зону АТО в Донецькій області волонтерам немає

Керівник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Донецькій області Наталія Шиман спростовує інформацію про начебто заборону на в'їзд у зону АТО волонтерам.

"Інформація, яка поширюється в ЗМІ про те, що волонтерів не пропускають в зону проведення АТО, не відповідає дійсності. Для в'їзду волонтерів та інших громадян немає жодних перешкод. У рамках контрдиверсійних заходів, введених штабом АТО, поліція здійснює лише посилену перевірку на блокпостах", - написала вона на своїй сторінці в Facebook у понеділок.

Вона також зазначила, "що можливі незручності - тимчасові".

"Поліція робить усе можливе, щоб забезпечити безпеку жителів та гостей Донбасу. Закликаємо поставитися до посилених заходів безпеки з розумінням", - зазначила Н.Шиман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп переконаний, що до ударів США з ядерних об'єктів Ірану уран не вивезли

МЗС щодо застосування РФ касетних боєприпасів: Це системна політика терору, якої Москва навчає своїх спільників — Іран та Північну Корею

Зеленський повідомив про обмін полоненими, повернулися воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ

Колишньому в.о. директора Інституту раку обрано запобіжний захід - заставу в 30 млн грн

Мінсоцполітики та БФ "Прихисти своїх" мають намір запустити платформу пошуку роботи і житла для переселенців

Міносвіти затвердило розширену шкалу перезарахування оцінок із закордонних шкіл

На кордоні РФ та Грузії утримуються депортовані українці, 12 з них вже евакуйовані – МЗС

Офіцери в/ч організували службу "мертвих душ", збитки державі - 7,7 млн грн

Результати ще трьох сесій НМТ-2025 розміщено в персональних кабінетах

Переважна більшість книжок в Україні видається державною мовою - Держкомтелерадіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА