Інтерфакс-Україна
11:31 19.04.2017

Українське консульство в Ростові з'ясовує ситуацію з аварією судна в Керченській протоці

1 хв читати

Консульство України в Ростові-на-Дону з'ясовує інформацію щодо аварії суховантажу з українцями на борту.

"Консул у Ростові-на-Дону в оперативному контакті з Краснодарським УНС з'ясовує ситуацію з аварією судна в Керченській протоці", - йдеться в повідомленні департаменту консульської служби МЗС у Twitter.

Як повідомлялося, в умовах сильного шторму судно "Герої Арсеналу", що прямувало до Туреччини із зерном, 19 квітня приблизно о 03:40 зазнало аварії в Чорному морі.

"Унаслідок сильного шторму суховантаж водотоннажністю 3,5 тис. тонн розколовся надвоє і затонув", - повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі "Росморрічфлоту".

12 членів екіпажу двоє - росіяни, зокрема капітан, дев'ять - українці, один грузин. Нині відомо про одного врятованого члена екіпажу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Села Запорізьке і Новогеоргіївка на Дніпропетровщині під контролем ЗСУ - речник Генштабу

Безпекові гарантії для України мають бути юридично зобов’язувальними - Сибіга

Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року

Україна продовжить свої захисні операції - Зеленський

Зеленський анонсував контакти на тижні з країнами, які можуть бути майданчиками для розмови з РФ

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

ДМС перейменувала Дніпровську та Миколаївську митниці на Південно-Східну та Південну

Бельгія готова взяти участь у миротворчій місії в Україні – глави МЗС

Бельгія надасть Україні декілька F-16 у найближчі місяці – глава МЗС

АРМА виявило протиправне користування арештованими активами АТ "Дніпроважмаш"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА