Інтерфакс-Україна
14:19 20.04.2017

Україна вимагатиме скасування рішення суду про виплату $144 млн на користь "Татнафти" у справі "Укртатнафти" - міністр юстиції

1 хв читати
Україна вимагатиме скасування рішення суду про виплату $144 млн на користь "Татнафти" у справі "Укртатнафти" - міністр юстиції

Україна буде використовувати всі законні механізми і вимагати скасування рішення міжнародного арбітражу про виплату $144 млн на користь "Татнафти" у справі "Укртатнафти", повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" міністр юстиції України Павло Петренко.

"Ми оскаржили рішення про стягнення з України цієї суми, воно зараз оскаржене в касаційному порядку. Сьогодні збиралася наша група, що складається з представників різних органів, з приводу того, щоб затвердити подальший процесуальний графік і стратегію роботи за цією справою. Позиція така, що поки не завершено розгляд справи по суті, ми не визнаємо такого рішення - вважаємо, що його ухвалили з порушенням міжнародного права", - сказав він.

Як повідомлялося, в квітні "Татнафта" подала клопотання до Високого суду правосуддя Лондона в Арбітражний суд Москви стосовно примусового виконання арбітражного рішення від 29 липня 2014 року, згідно з яким Україна зобов'язана виплатити компанії $144 млн у справі "Укртатнафти".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

Лукашенко загалом звільнив 14 політв'язнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА