Бойовики зменшили кількість обстрілів позицій ЗСУ в понеділок

Порушуючи режим тиші, підрозділи бойовиків продовжують провокаційні обстріли позицій Збройних сил України та від початку доби 9 разів відкривали вогонь по опорних пунктах українських військових, повідомляє прес-центр штабу АТО.
"На донецькому напрямку, з використанням мінометів калібру 82 мм, протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів противник обстріляв позиції поблизу Авдіївки", - йдеться у зведенні прес-центру станом на 18.00, оприлюдненою у понеділок в сторінці в Фейсбук.
На приморському напрямку, по опорних пунктах поблизу Широкиного бойовики застосували 122-міліметрову легку переносну реактивну систему "Партизан" і стрілецьку зброю. З кулеметів великого калібру бойовики били по позиціях біля н.п.Водяного, а зі стрілецької зброї вели вогонь по захисниках Мар'їнки. Також біля Мар'їнки діяли ворожі снайпери.
"Військовослужбовці сил АТО строго дотримувалися режиму тиші і вогонь у відповідь не відкривали", - йдеться в повідомленні.