16:17 28.04.2017

В Україні немає єдиної системи обліку зниклих безвісти, їх кількість може сягати 4 тис.

1 хв читати
В Україні немає єдиної системи обліку зниклих безвісти, їх кількість може сягати 4 тис.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявляє, що в Україні не існує єдиної системи обліку зниклих безвісти осіб і їх число може сягати 4 тис. людей.

"Система обліку в Україні фрагментарна, і єдиної цифри немає. У нас є координаційний центр СБУ, і він здійснює певний облік, проте системи, яка давала б змогу консолідувати всю інформацію, немає", - сказав міністр в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання про кількість зниклих безвісти.

За його словами, Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) наводить число зниклих до 2 тис. осіб. При цьому В.Черниш одразу уточнює, що це не точна інформація, а виключно їхні оцінки.

"Ми говорили з багатьма експертами, і вони неофіційно говорять, що за деякими ознаками можна судити, що йдеться про кількість до 4 тис. зниклих безвісти", - наголосив він.

При цьому, за даними Служби безпеки України, офіційно осіб зі статусом зниклих безвісти в Україні 410.

Міністр додав, що різниця в цифрах пояснюється тим, що людину не завжди можна визнати зниклою безвісти офіційно, адже вона може не перебувати за місцем проживання, а оточення може вважати, що вона просто поїхала.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА