17:57 28.04.2017

Нацбанк вирішив ліквідувати Фінбанк

1 хв читати
Нацбанк вирішив ліквідувати Фінбанк

Київ. 28 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Національний банк України 27 квітня вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Фінбанк" за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, йдеться в повідомленні регулятора в п'ятницю.

Центробанк із посиланням на ФГВФО уточнює, що 99% вкладників Фінбанку отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їхній розмір не перевищує гарантованої суми у 200 тис. грн.

НБУ нагадує, що Фінбанк було віднесено до категорії неплатоспроможних 7 квітня 2017 року з огляду на невиконання програми докапіталізації, високу частку операцій з пов'язаними особами, порушення економічних нормативів. Тимчасову адміністрацію було введено в банк 10 квітня.

За даними ФГВФО, загальна гарантована сума відшкодування вкладів становить 2,9 млн грн.

Фінбанк зареєстровано в 1993 році. Борис Кауфман у жовтні 2014 року уклав непублічну угоду про передачу контролю майже над 80% акцій Фінбанку міноритарному акціонеру банку Олександру Грановському. За даними НБУ, на 1 січня 2016 року О.Грановський володів 79,6573% акцій, Олександр Мамонтенко та Сергій Барков - по 9,9571% акцій кожен.

На 1 січня 2017 року Фінбанк посідав 63-тє місце (650,91 млн грн) серед 93 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА