Інтерфакс-Україна
15:19 18.05.2017

Кабмін вніс зміни до порядку використання коштів, призначених для будівництва "Охматдиту"

1 хв читати
Кабмін вніс зміни до порядку використання коштів, призначених для будівництва "Охматдиту"

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку використання коштів державного бюджету, призначених для будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит".

"Сьогодні подаємо цей проект, щоб ми могли завершити будівництво діагностичного центру" Охматдиту "до кінця 2017 року. Ми розуміємо, що там було дуже багато проблем з корупцією, навіть закуплена апаратура зникла. Ми зараз займаємося цими питаннями. Але хочемо, щоб порядок використання коштів, виділених на цей рік забезпечував прозору процедуру", - сказала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на засіданні уряду в четвер.

За її словами внесені зміни повинні надати лікарям "Охматдиту" можливість брати участь в процесі вибору апаратури і послуг під час будівництва комплексу.

Нова редакція порядку використання коштів передбачає НДСЛ "Охматдит" розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня.

Згідно з документом, оприлюдненим на сайті Кабміну, внесені маєтку також дозволяють замовнику здійснювати попередню 100% оплату вартості робіт строком максимум нема на шість, а на десять місяців.

Як повідомлялося, будівництво центру зупинилося восени 2013 року через відсутність фінансування і було відновлено в липні 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА